Informacja o składach obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu RP z uwględnieniem pełnionych funkcji

11-10-2007, 07:51

l.p.

nazwisko

imię

funkcja w komisji

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1

Szkoła Podstawowa w Ciechankach Łęczyńskich

1

Kur

Tomasz

członek

2

Kwaśnik

Jolanta

członek

3

Lamut

Anna

członek

4

Łucjan

Jacek

zastępca przewodniczącego

5

Morszczyzna

Anna

członek

6

Nowak

Piotr Wacław

członek

7

Olszak

Leszek

członek

8

Woźnica

Agnieszka

członek

9

Zając

Krystyna

członek

10

Syta

Teodozja

przewodniczący

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2

Szkoła Podstawowa w Zofiówce

1

Baczyński

Wiesław

członek

2

Bicz

Marek

członek

3

Grygiel

Wit

członek

4

Kowalczyk

Krystyna

zastępca przewodniczącego

5

Lekan

Kazimierz

członek

6

Majewska

Alicja

członek

7

Radomski

Jakub

członek

8

Rudnicka

Renata

członek

9

Wójcik

Zbigniew Mariusz

członek

10

Przystupa

Joanna

przewodniczący

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3

Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka - ul. Litewska 16

1

Czajkowski

Michał Bernard

przewodniczący

2

Kalita

Monika

członek

3

Koszałka

Magdalena

członek

4

Kowalska

Kinga

członek

5

Kozicki

Przemysław

członek

6

Łydka

Eryka

członek

7

Podkościelna

Elżbieta

członek

8

Rój

Michalina

członek

9

Szostakiewicz

Piotr

członek

10

Woźniak

Beata Urszula

członek

11

Sołoduszkiewicz

Dorota

zastępca przewodniczącego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4

Osiedlowy Dom Kultury – ul. Górnicza 12

1

Arciszewska

Edyta

członek

2

Baryła

Waldemar

członek

3

Giełzak

Henryk

członek

4

Gogler

Marian

zastępca przewodniczącego

5

Gołębiowska

Ewa

członek

6

Jabłonowska

Elżbieta

członek

7

Lisowska

Mariola

członek

8

Suchorab

Joanna

członek

9

Szostakiewicz

Łukasz

członek

10

Tarkowski

Mirosław

przewodniczący

11

Kander

Adrian

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5

Zespół Szkół Nr 1 w Łęcznej - ul. Szkolna 3

1

Gogler

Barbara

przewodniczący

2

Mazurkiewicz

Monika

członek

3

Parasion

Beata

członek

4

Rybak

Dorota

członek

5

Sobolewski

Łukasz

członek

6

Staszczak

Agnieszka

członek

7

Syta

Małgorzata

członek

8

Tarkowska

Renata

członek

9

Widzińska

Edyta

członek

10

Woźniak

Irena

członek

11

Wojciechowska

Joanna

zastępca przewodniczącego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6

Zespół Szkół Nr 1 w Łęcznej - ul. Szkolna 3

1

Drygiel

Bogusława

członek

2

Jabłonowski

Michał

członek

3

Jakubowska

Barbara

członek

4

Keller

Maria

przewodniczący

5

Korzeniewski

Dariusz

zastępca przewodniczącego

6

Kozicki

Wiesław

członek

7

Panasiewicz

Piotr

członek

8

Sekuła

Piotr

członek

9

Syta

Katarzyna

członek

10

Wrażeń

Iwona

członek

11

Bakiera

Paweł

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7

Budynek Szkoły Podstawowej Nr 2 ul. Staszica 17

1

Arciszewska

Kazimiera

członek

2

Bednarska

Grażyna

członek

3

Korzeniewska

Agnieszka

członek

4

Kozicka

Maria

zastępca przewodniczącego

5

Kozińska

Maria

członek

6

Rucińska

Dorota

członek

7

Tkaczyk

Mateusz

członek

8

Wachnik

Agnieszka

członek

9

Walenciuk

Zdzisław

członek

10

Wiącek-Steć

Monika

członek

11

Błaszczyk

Tomasz

przewodniczący

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8

Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego – Plac Kościuszki 22

1

Budzińska

Teresa

członek

2

Góral

Bogusław

członek

3

Karwacka

Edyta

przewodniczący

4

Kowalska

Katarzyna

członek

5

Matysek

Janusz Włodzimierz

członek

6

Modzelewska

Iwona

członek

7

Nowomiejska

Iwona

członek

8

Tatarczak

Marcin

członek

9

Włodek

Bożena

członek

10

Wójcik

Agnieszka Anna

członek

11

Karczewski

Jarosław

zastępca przewodniczącego

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9

Centrum Kultury w Łęcznej - ul. Obrońców Pokoju 1

1

Darczuk

Bożena

członek

2

Ikwanty

Grażyna

zastępca przewodniczącego

3

Klaczyńska

Katarzyna

członek

4

Marcinek

Elżbieta

członek

5

Miszczak

Urszula

członek

6

Oraczewska

Krystyna

członek

7

Szostakiewicz

Ewa

członek

8

Szuba

Joanna

członek

9

Tymosiak

Alina

członek

10

Siepsiak

Teresa

przewodniczący

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10

Łęczna - Biblioteka - ul. Obrońców Pokoju 1

1

Buczek

Halina

członek

2

Gągola

Kinga

członek

3

Grzegorczyk

Agnieszka Zofia

członek

4

Huszaluk

Jan

członek

5

Ikwanty

Agnieszka

zastępca przewodniczącego

6

Łucjan

Anna

członek

7

Suracki

Tomasz

członek

8

Walczyszyn

Magda

członek

9

Woźnica

Emila

członek

10

Zimostrad

Jolanta

członek

11

Świrk

Mariusz

przewodniczący

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11

Gimnazjum Nr 2 w Łęcznej - ul. Bogdanowicza 9

1

Boczek

Teresa

zastępca przewodniczącego

2

Demczuk

Karol

członek

3

Koszałka

Róża

członek

4

Lekan

Przemysław

członek

5

Oraczewska

Agnieszka

członek

6

Radko

Artur

przewodniczący

7

Roczon

Katarzyna Anna

członek

8

Węgorek

Emilia

członek

9

Wójcik

Małgorzata

członek

10

Wójtowicz

Justyna

członek

11

Wójtowicz

Renata

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej - ul. Jaśminowa 6

1

Buczyńska

Grażyna

członek

2

Czajkowski

Karol Piotr

członek

3

Góral

Magdalena

członek

4

Hernik

Elżbieta

członek

5

Kamińska

Martyna

członek

6

Olszak

Krystyna

członek

7

Roczon

Zofia Danuta

przewodniczący

8

Tatarczak

Jacek

członek

9

Tymosiak

Kazimierz

członek

10

Wróbel-Kraska

Marzanna

zastępca przewodniczącego

11

Szostakiewicz

Monika

członek

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej - ul. Jaśminowa 6

1

Biała

Mariola

członek

2

Bujak

Michał

członek

3

Hernik

Marta

członek

4

Karwacka

Aneta

członek

5

Kraska

Anita

członek

6

Lipko

Agnieszka

członek

7

Medyńska

Milena

członek

8

Pelica

Marianna

zastępca przewodniczącego

9

Świrska

Wioleta Anna

członek

10

Miszczak

Gabriela

przewodniczący

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej - ul. Jaśminowa 6

1

Gąsiorowska

Mariola

członek

2

Grodek

Ewelina

członek

3

Kosk

Ewa

przewodniczący

4

Kowalska

Urszula

członek

5

Mączka

Małgorzata

członek

6

Miszczuk

Agata

członek

7

Ochnik

Bożena

członek

8

Pachulec

Paweł

członek

9

Witkowski

Paweł

członek

10

Kawalec

Andrzej

zastępca przewodniczącego

Dane urzędu

GMINA ŁĘCZNA
URZĄD MIEJSKI W ŁĘCZNEJ
21-010 Łęczna, pl. Kościuszki 5
tel. 81-53-58-600
fax: 81-752-02-42
e-mail:

NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
Elektroniczna Skrzynka Podawcza