Wylosowano składy obwodowych komisji wyborczych

14-05-2009, 14:36

W związku ze zgłoszeniem więcej niż 10 kandydatów do składów obwodowych komisji wyborczych nr 1-15, w dniu 13 maja 2009 r. o godzinie 13.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łęcznej odbyło się publiczne losowanie w celu ustalenia składu osobowego tych komisji.

Poniżej podajemy listę wylosowanych kandydatów:

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 1 w Ciechankach Łęczyńskich - Szkoła Podstawowa w Ciechankach Łęczyńskich
1. BACZYŃSKI Wiesław
2. BEDNARSKI Janusz
3. BICZ Marzena
4. CZAJKOWSKI Sławomir
5. KACIK Arkadiusz
6. NOWAK Piotr Wacław
7. OKOŃSKA Iwona
8. OLSZAK Krystyna
9. WARZYSZAK Beata
10. WIŚNIEWSKI Stanisław

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 2 w Zofiówce – Szkoła Podstawowa w Zofiówce
1. ADAMCZYK Krzysztof
2. BUZEK Dariusz Zygmunt
3. HEBA Piotr
4. KACIK Tomasz
5. KAMIŃSKI Łukasz
6. KŁOS Tomasz
7. KOZAK Robert
8. WIELGOS Beata
9. WOŹNIAK Arkadiusz
10. WRAŻEŃ Małgorzata

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 3 w Łęcznej – Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka - ul. Litewska 16
1. BAKIERA Małgorzata
2. BZOWSKI Henryk
3. CZAJKOWSKA Iwona
4. DROŻDZYK Jadwiga
5. KŁOS Dominik
6. KRUPIŃSKA Maria Elżbieta
7. STARZEWSKA Teresa
8. WIĄCEK Lucyna
9. WOŹNIAK Beata
10. ŻURAWSKI Michał

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 4 w Łęcznej – Osiedlowy Dom Kultury – ul. Górnicza 12
1. GOGLER Marian
2. KOWALSKA Barbara Paulina
3. LISOWSKA Teresa
4. OKOŃ Agnieszka
5. PURKOT Monika
6. STARZEWSKA Karolina
7. SUCHORAB Joanna
8. SUCHY Magdalena
9. SZYNKORA Teresa
10. TARKOWSKI Mirosław

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 5 w Łęcznej – Zespół Szkół Nr 1 w Łęcznej - ul. Szkolna 3
1. ADAMCZYK Dorota
2. CHMIEL Izabela
3. JEMIELNIAK Marek
4. KOCOWSKA Emilia
5. KRZESZOWSKA Monika
6. RESZKA Paulina
7. SIEGIEDA Anna
8. STASZCZAK Agnieszka
9. TARKOWSKA Renata
10. ZAKRZEWSKI Roman

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 6 w Łęcznej – Zespół Szkół Nr 1 w Łęcznej - ul. Szkolna 3
1. BIRONT Dorota
2. CHMIEL Adam
3. CHOMA Andrzej
4. KAPITAN Zuzanna
5. KOSIOR Sylwia
6. ŁAGODZIŃSKI Mariusz
7. PUŁA Karolina
8. SOŁODUSZKIEWICZ Joanna
9. STASZCZAK Stefania
10. WŁOSZEK Marek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 7 w Łęcznej – Budynek Szkoły Podstawowej Nr 2 – nauczanie zintegrowane – ul. Staszica 17
1. BIRONT Sylwia
2. CHMIEL Daniel
3. CHOMA Danuta
4. GOGLER Barbara
5. KOZIŃSKA Maria
6. KRUPA Magdalena
7. NOWAK Janina
8. PAWŁOWSKA Elżbieta
9. SEMCZUK Wiktoria
10. TRYBULSKA Agata

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 8 w Łęcznej – Sala konferencyjna Urzędu Miejskiego – Plac Kościuszki 22
1. KARPIŃSKA Ewa
2. KORZENIEWSKA Agnieszka
3. KUNACH Krystyna
4. LEKAN Kazimierz
5. PACEK Marta
6. RYĆ Krzysztof
7. STASZCZYK Renata Katarzyna
8. WIELGOS Danuta
9. WITKOWSKA Renata
10. WÓJCIK Agnieszka

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 9 w Łęcznej – Centrum Kultury w Łęcznej - ul. Obrońców Pokoju 1
1. DOŁĘGA Ewa
2. DROZD Katarzyna
3. KELLER Maria
4. KOZICKA Maria
5. KRZESZOWSKA Agnieszka
6. KUCZYŃSKI Stanisław
7. OCHNIK Bożena
8. PODRAŻKA Magdalena
9. ROMANOWSKI Piotr
10. SOBOLEWSKA Jolanta

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 10 w Łęcznej – Biblioteka - ul. Obrońców Pokoju 1
1. BOCZEK Marlena
2. HUT Łukasz
3. KAWALEC Kamil
4. KOZICKA Joanna
5. KUCZYŃSKA Katarzyna
6. KULAS Monika
7. LEKAN Przemysław
8. ROZNER Beata Violetta
9. SOBOLEWSKA Justyna
10. SZOSTAKIEWICZ Piotr

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 11 w Łęcznej – Zespół Szkół Nr 1 w Łęcznej - ul. Bogdanowicza 9
1. BOCZEK Łukasz
2. CHOCHOWSKI Łukasz
3. CZYŻYK Hanna
4. HERNIK Anna
5. HERNIK Marta
6. LAMUT Anna
7. OLSZEWSKI Stanisław
8. PRZYBYLSKA Elżbieta
9. TRYK Stanisława
10. WOŹNIAK Jan

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 12 w Łęcznej – Zespół Szkół Nr 2 w Łęcznej - ul. Jaśminowa 6
1. BIAŁA Mariola
2. BUCZEK Halina
3. HERNIK Elżbieta
4. KELLER Mirosław
5. MICHALCZUK Maria
6. ROCZON Zofia
7. SZOSTAKIEWICZ Ewa
8. TYMOSIAK Alina
9. WRÓBEL-KRASKA Marzanna
10. ZIELIŃSKA Iwona Katarzyna

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 13 w Łęcznej – Zespół Szkół Nr 2 w Łęcznej - ul. Jaśminowa 6
1. BUDZIŃSKA Teresa
2. KELLER Wioleta
3. MARCINEK Magdalena
4. OZIEMCZUK Marta
5. OZIEMCZUK Renata
6. POMORSKI Bartłomiej
7. SADŁO Halina
8. SERAFIN Maciej
9. SZUWAR Bożena
10. TYMOSIAK Kazimierz

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 14 w Łęcznej – Zespół Szkół Nr 2 w Łęcznej - ul. Jaśminowa 6
1. BUJAK Michał
2. FIJAŁKOWSKI Mariusz
3. KRAMEK Malwina
4. KUNACH Ewelina
5. OSMULSKA Maria
6. POMORSKA Krystyna
7. ROBAK-KOSTRUBIEC Anna
8. ROCZON Katarzyna
9. SZCZEPANEK Adam
10. WALENCIUK Zdzisław

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA NR 15 w Łęcznej – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej
1. BARYŁA Marian
2. GÓRAL Bogusław
3. GRZYWNA Tomasz
4. HERBUT Magdalena
5. JAKUBOWSKA Barbara
6. KAWALEC Andrzej
7. ŁUCJAN Anna
8. MADEJSKA Teresa
9. SIUDA Bożena
10. SZCZEPANEK Sławomir

Dane urzędu

GMINA ŁĘCZNA
URZĄD MIEJSKI W ŁĘCZNEJ
21-010 Łęczna, pl. Kościuszki 5
tel. 81-53-58-600
fax: 81-752-02-42
e-mail:

NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
Elektroniczna Skrzynka Podawcza