Rodzinny „Kameralny Rajd Rowerowy”

19-06-2017, 10:35

Stowarzyszenie Agroturystyczne Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego „Polesia Czar” zaprasza na kolejny rodzinny „Kameralny Rajd Rowerowy”. Impreza odbędzie się 25 czerwca. Trasa rajdu Łęczna – Łańcuchów – Łęczna będzie liczyła ok. 30 km.

Główną atrakcją rajdu będzie zwiedzanie Łańcuchowa oraz pobyt w Gospodarstwie Agroturystycznym Pani Ewy Guz, które specjalizuje się w organizacji spływów kajakowych rzeką Wieprz.
W położonym na terenie Nadwieprzańskiego Parku Krajobrazowego Łańcuchowie znajduje się m.in. dwór w stylu zakopiańskim zbudowany na początku XX w. wg projektu Stanisława Witkiewicza, kościół, cmentarz wojenny. Podczas zwiedzania będzie można dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat burzliwej historii tej miejscowości, która niegdyś była miastem i jej nie mniej ciekawych właścicieli. W gospodarstwie agroturystycznym uczestnicy rajdu odpoczną przed drogą powrotną (można wziąć ze sobą koc) oraz zjedzą posiłek przygotowany przez organizatorów (kiełbaski z grilla).

Formuła rajdu jest otwarta, będą mogli wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani, którzy stawią się do godz. 10.00 na miejscu zbiórki tj., na parkingu przy sklepie Jysk, ul. Polna 35 w Łęcznej.
„Trasa rajdu jest w tym roku dosyć krótka, dlatego też zapraszamy szczególnie tych, którzy nie brali jeszcze udziału w naszej imprezie, a także rodziny z dziećmi. Na pewno dacie radę, a nawet jeśli siły opuszczą was w trakcie rajdu, jesteśmy na to przygotowani i zapewniamy samochód techniczny ” – zachęca Prezes Stowarzyszenia Agroturystycznego Aneta Stawowczyk.
Zadanie realizowane jest ze środków Powiatu Łęczyńskiego. Więcej informacji oraz Regulamin rajdu na stronie: http://www.powiatleczynski.pl

Dane urzędu

GMINA ŁĘCZNA
URZĄD MIEJSKI W ŁĘCZNEJ
21-010 Łęczna, pl. Kościuszki 5
tel. 81-53-58-600
fax: 81-752-02-42
e-mail:

NIP 505-001-77-49
REGON 431020055
Elektroniczna Skrzynka Podawcza